Добредојдовте во В.И.П. Сервис

Патување и страст за совршеност - се две работи кои ги споделуваме со нашите клиенти. Ние се трудиме да создадеме квалитет со кој можеме да бидеме сигурни дека ќе ги обезбедиме највисоките стандарди за професионален превоз на патници со професионални возачи во Македонија, но исто така се гордееме во очекувањата на нашите клиенти и нивните потреби дека тие со нас ќе се чувствуваат секогаш безбедно, удобно и опуштено во секое време.

Неколку информации за В.И.П. Сервис

10
Години
10
Возачи
5840
Патувања

За нас и нашите услуги

nature

Трансфери

Ние обезбедуваме превоз до и од Скопје, Македонија и до другите аеродроми во земјите од соседството. Имаме возила погодни за сите групи и големини, вклучувајќи ВИП и пренос на багаж.

shopping

Шоферски услуги

Шоферските услуги нудат безбеден и стилски начин на патување. Нашите возила се идеални за сите клиенти кои сакаат шоферски услуги за деловни патувања, работа со клиенти или состаноци и настани.

climate

Прекуграничен трансфер

Нашата компанија обезбедува прекуграничен трансфер услуги од Македонија со Албанија, Косово, Грција, Бугарија и Србија. Комплетна услуга врата до врата врз основа на вашиот распоред. Нема да има потреба да излегувате од автомобилот на границата.

fire

Бизнис патувања рент а кар

Рент а кар услуги без разлика дали за заминувате од аеродром или пристигнувате до вашата бизнис дестинација за патување, ВИП сервис Скопје ќе се грижи за возењето, така што вие ќе може да се концентрирате на вашиот бизнис. Организирање на вашето време за пристигнување на лет или важна деловна средба со нас е загарантирано.

restaurant

Тури и патувања

Ние може да ви организираме туристички тури за вашата група, пријатели и колеги. Ги имаме најдобрите возачи и локални водичи. Ако ви треба тура со водич на друг јазик, ве молиме контактирајте ние ќе ви обезбедиме совршен водич. Добредојдени сте да соработувате со нашиот професионален тим за да ја прилагодиме вашата турата да одговара на сите ваши потреби.

baby

Специјални прилики

Шоферски услуги за свадби, спортски настани, шопинг патувања, концерти и театарски патувања и многу повеќе. Дозволете ни да ви помогнеме при превоз за вашата следна бизнис екскурзија, шопинг тура, или патување надвор од државата.

Коментари од нашите корисници

Нашата локација

Main office & Airport office

 

Адреса

1737/321
1000 Скопје
Македонија

Аеродром Александар Велики
1000 Скопје
Македонија

Контакт

+ 389 (0)70 35 93 55
+ 389 (0)78 35 93 93
+ 389 (0)78 30 99 73

Email:
info@vipservice.mk

 

Партнери